חלונות פתיחה אלומיניום מסוגים שונים, ציר ודריי קיפ

חלון הפתיחה הוא החלון הפופולרי והידוע ביותר בתחום הזיגוג. זהו חלון פשוט לתפעול, קל לניקיון, ועל כן אינו מצריך טיפולים מיוחדים למעט איטום תקופתי כמו ביתר החלונות. מה אתם צריכים לדעת על רכישת חלונות פתיחה אלומיניום? בגדול, להכיר את הדגמים שיש בשוק. אנו נצביע כאן על 2 דגמים עיקריים שמומלץ לשים לב אליהם.

חלון פתיחה ציר

חלון אלומיניום זה הנו חלון נפתח ללא תוספות. היתרונות שלו אינם מעטים: הפתיחה נעשית לתוך הבית ולא החוצה, מה שמאפשר ניקיון של הזגוגית החיצונית בקלות. בנוסף, החלון ניתן לוויסות למצב נעילה. זהו חלון שמעלה מאד את רמת הבידוד ויכול להיות מותקן בעורפו של חלון הזזה קיים להקשחת האקוסטיקה וההגנה התרמית. הזכוכית ניתנת לזיגוג עם כל סוגי הפרופילים, עבים, דקים, ובעיצוב מבריק או מגורען.

חלון פתיחה דריי קיפ

זהו חלון פתיחה שיש בו גם מנגנון דריי קיפ. חלון מסוג כזה נפתח כמו כל חלון פתיחה אחר. ברם, כאשר הוא סגור, ניתן להרים את הידית שלו למעלה ואז זה פותח את מנגנון הדריי קיפ ומאפשר לפתוח אותו מלמעלה למצב נפול ובטיחותי, בשונה מחלון קיפ שנופל ללא הגבלה ולכן מווסת החוצה. זהו חלון רב שימושי שמאפשר לנקות אותו בקלות כשהוא במצב פתיחה, וכאשר משאירים לבד את הילדים וחיות המחמד בבית משאירים אותו על מצב דריי קיפ בטיחותי. הזכוכית ניתנת לזיגוג עם כל סוגי הפרופילים, חלק, מגורען, עבה או דק.

ביצוע התאמות לחלון המבנה שלכם

חלונות פתיחה אלומיניום ניתנים להתאמה לבית או למשרד בקלות באמצעות הדמיית מחשב של חברת תעשיות אלומיניום. בהדמיית מחשב זו ניתן למצוא בקלות את דגם החלון המבוקש ולספק לעצמכם עיצוב חזותי מושלם בחדר הביתי. לחלון ניתן להתאים ידית סטנדרטית או ידית קסם ללא רוזטה, לבחירתכם. את ההתאמה של הפרזול חשוב לבצע בהדמיית המחשב כשאתם נמצאים בחדר בו צפוי להיות מותקן החלון על מנת לוודא שיש התאמה בינה לבין המרחב. זהו החלק הקדמי ביותר בחלון בתוך הבית ולכן בחירתו מאד חשובה כדי להצליח בשילוב דקורטיבי זה. הדמיית המחשב כוללת מידות עובי ותיאור הגוון במילים, בנוסף לתמונות.