דלתות פרופיל בלגי בעיצוב מיוחד לחצרות הבתים

דלתות פרופיל בלגי הן התקני בקרת כניסה מושלמות אשר ניתן להציב בקירות חיץ בין החצר לבין הבית. מה אתם צריכים לדעת על בחירת דלתות פרופיל בלגי? להלן כל האינפורמציה הנדרשת בנושא. אנו מחלקים אותה לבחירת הזכוכית ובחירת הפרופיל, זיגוג ביניהם והצגת הדגם שנבחר במלואו לפני ההזמנה. קריאה מהנה!

בחירת הזכוכית של הדלת

זכוכית עבור דלתות בלגיות עשויה להיות מבוססת על כמה סוגי בידוד ורב שכבתיות. אפשרות אחת היא לרכוש זכוכית בידודית וליהנות מבידוד אקוסטי ותרמני ברמה גבוהה ביותר. אם אתם מעוניינים להוסיף לכך גם הגנה טובה יותר על הזכוכיות שרכשתם, ניתן לשקול רכישת דגם טריפלקס רב שכבתי, עם שכבת הגנה בין הפנימית לחיצונית. הזכוכית עשויה להיות שקופה לחלוטין או מעוצבת באמצעות התזת חול. זכוכית עם התזת חול לא חייבת להיות מלאה. ניתן לחלק אותה כך שחלקה יהיה שקוף וחלק וחלקה יוצנע עם התזת חול מעוצבת. את עיצוב התזת החול הצורני ניתן להסדיר באתר הדמיית מחשב של חברת תעשיות אלומיניום.

בחירת הפרופיל של הדלת

את הפרופיל עבור דלתות פרופיל בלגי ניתן לבחור בפורמט מסגרת, בו כל הדלת עשויה זכוכית למעט הצדדים. אפשרות אחרת היא לחלק את הדלת לשתיים באמצעות פרופיל מרכזי ואפשרות שלישית היא לרכוש דלת משבצות. ניתן גם לרכוש דלת עם פרופיל מאד דק שגורם לזגוגית להיראות כמו מסך. דלתות כאלה מאד חשוב לבחור כשהן בפורמט זכוכית מעט אפל על מנת ליצור את אפקט המסך באופן מושלם. לפרופיל הדלת אפשרויות עיצוב מגוונות. ניתן להתבסס על בחירת פרופיל מגורען או מבריק, ובגוונים שונים, שכל אחד מהם ניתן להביע באמצעות ברק או באמצעות עיצוב מט, כלומר דגם מגורען.

בחירת הפרזול הקדמי והאחורי של הדלת

הדלת עשויה להתבסס על פרזול צילינדר אנכי, שמומלץ בעיקר בצד של החצר, בוודאי אם היא גדולה ואז ידית זו תתאים בהיבט הפרספקטיבה, מפאת גודלה הגדול. מנגד, בצד של הבית מומלץ לבחור ידית מנעול רגילה, שמדגדגת אותו דרך הצילינדר, בצורה אנכית. ניתן לבחור גם דגם חיפה בלבד, שהמנעול ננעל ונפתח עם מפתח, ללא ידית. חפשו את הפרזול המושלם עבור דלתות פרופיל בלגי בהדמיית מחשב של אלובין תעשיות אלומיניום!